יום רביעי, 8 במרץ 2017

קמפוס רחובות מדורג במקום השלישי בסקר שביעות רצון של המתמחים בסקר על שביעות רצון של מתמחים ומורים חדשים, שנערך לאחרונה מטעם אגף התמחות וכניסה להוראה במשרד החינוך, דורג תחום הכשרת המתמחים של קמפוס רחובות במקום השלישי מבין 36 מכללות ואוניברסיטאות בכל הארץ ומתוך מאות משתתפים, בנוגע למדד שביעות הרצון של מתמחים מסדנאות הסטאז' של המכללה.
הסקר בחן פרמטרים שונים בקרב מתמחים בהקשר לתרומה ולשביעות הרצון שהם מפיקים מההתמחות, מהליווי במקום העבודה בבית הספר וכן בנוגע לכל תהליך ההכשרה במהלך התואר.
"אנו גאים בהישגי המכללה ונמשיך לקדם ולייעל את תהליך ליווי המתמחים ולהוות עבורם בית חם ותומך מבחינה מקצועית ורגשית", אמר ד"ר זאב קאים רכז מתמחים בקמפוס רחובות.  

תגובה 1:

  1. יישר כוח לעוסקים במלאכה. ראשית, ד"ר זאב קאים, רכז ההתמחות בהוראה בקמפוס רחובות ולמנחי הסדנאות שעושים "לילות כימים" לנהל סדנאות וירטואליות במודל, לקיים קשר רציף עם המתמחים ולשמש נתב בדרכי קליטתם בהוראה בשנתם הראשונה. למזער קשיים, לשמש אוזן קשבת, לייעץ ולהנעים את קליטתם בשדה. כאן המקום להכיר תודה מר נתי פריד, קודמו של ד"ר זאב קאים בתפקיד, שבנה "תרבות של תמיכה במתמחה בשנת עבודתו הראשונה" את הפרות קוצרים לאחר "נטיעה" רבת-שנים ומסורת של סטנדרטים של עבודה בליווי המורים הצעירים בעבודתם. יישר כוח לעוסקים במלאכה. יעקב פשקוס, מנחה אחת הסדנאות בהתמחות בהוראה.

    השבמחק